KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15618384
nr 1561 8384
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Självporträtt. Signerad, numrerad 158/310, daterad -76. Bildmått: 20x19 cm, yttermått inklusive ram: 34x27 cm
Utrop:
500 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:12:03
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén
nr 1561 8384
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 4 september 2023 |
Svenolov Ehrén